2 Sağlık Çalışanının Alışılmışın Dışındaki Sosyal Mesafeli Düğünü

Dünyanın başına dert olup bitmek bilmeyen koronavirüs onların evlenmelerine engel olamadı! Sağlık çalışanı olan çift, düğün davetlilerin fotoğrafları önünde evlendi.


Sosyal Mesafede Düğün; İki sağlık çalışanı ve onların en mutlu anları

İki hemşirenin alışılmışın dışındaki sosyal mesafeli düğünü, çiftin yakınlarına karşı duyduğu saygı ve sevgiyi özetleyen türden. Şu anda birçok insan meşgul olduğu her ne konuda olursa olsun çok zor zamanlar geçiriyor. Virüs sebebiyle günlük yaşamlarımıza uyum sağlama biçimlerimiz de sürekli değişiyor.

COVID-19 virüsü, arkasında pek çok yürek acıtan hikaye bırakmış olsa da, aynı zamanda oldukça inanılması güç hikayeler de üretti. İnsan direnci bu tür olaylara karşı dayanıklı olmasa da bu gibi özel günler insanları daha güçlü hale getirebiliyor. Bu iki çift de bu dayanıklı karakterlerden sadece ikisi.

Sağlık Çalışanlarının Evliliği

Koronavirüs Zamanında Unutulmayak Bir Deneyim Kazandılar

Bu güzel çift, kendi yerel hastanelerinin birinde COVID biriminde çalışan hemşireler. Özünde, onlar için koronavirüs zamanlarının hayat kurtarıcıları diyebiliriz.. Düğünlerin, küresel bir salgın sırasında, kısıtlı koşullarda sağlık kurallarına uymakla gerçekleşeceğini haliyle hiç kimse bilmiyordu.

İsimleri Clare ve Mel olan bu çift, düğün günü aklındaki planladıklarının biraz farklı olduğunu söyleyebiliriz. Katılım 10 kişiyle sınırlıydı, dolayısıyla bu fikir onlar için de unutulmaz bir deneyim olacaktı.

Sosyal Mesafeli Düğün
Gelinin Kanser Olan Babası da Düğüne Katıldı

Gelin hanım, küresel bir krizin ve sürekli 12 saatlik vardiyaların ortasında bir düğün planlamasına nasıl hazırlanacağı cesaretine sahipti bilmiyoruz fakat başardığı bir gerçek. Clare’nin babasının kanser olduğu için düğünü ertelemek gerçekten iyi bir seçenek değildi. Güvenli bir şekilde yapabileceğinden eminlerdi ve bu günün yaşanması için büyük çaba harcadılar.

Gelinin kanser olan babası, ‘kızının gelinliğini giyip çıkarken gördüğü andaki neşenin yüzünde yeşerdiğini izlemek sonsuza dek hatırlayacağım bir şeydi’ diye anlatıyor törene şahit olanlar. Gün boyunca babasını korumak için çok dikkatli davrandığını da ekledi.

Gelin, Düğün Kulisinde Kız Arkadaşlarıyla Zoom Konferans Yaptı

Düğüne katılacak her konuğun fotoğraflarının nikah töreninde olması müthiş bir fikirdi. Bunun yanında tüm tören Facebook üzerinden canlı olarak yayınlandı. Gelin, mutlu gününe şahit olamayan en iyi arkadaşlarını zoom konferansları sayesinde kuliste konuşabildiler. O tadı vermese de unutulmaz bir dayanışmaydı. 

Düğüne Katılamayanların Fotoğrafları Düğün Mekanında Asıldı

Davetli listesi önemli ölçüde kısaltılmış olabilir. Aile fotoğraflarının iki metre uzakta dururken çekilmesi gerekebilir. Ve Clorox mendilleri ekstra liberal olarak kullanılmış olabilir… ama bu gün daha mükemmel olamazdı. Çünkü sonuçta her şey gerçekten önemli olan şeydi.

Bu pandemi zamanı, kaosun ortasındaki tüm aşk, gözyaşları ve neşenin görsel bir kayıtta yaşadığından şahit oluyoruz. İşte ileri ki bir seviye aşk budur.

Birbirini seven iki insan… Sevdiklerinden uzak olsa da aşkın gücünü yenemedi korona.

Daha Fazlası İçin Bizi İnstagram'dan Takip Et!


Like it? Share with your friends!

İçerik Tipini Seç
Kişilik Testi
Bir dizi soru sorarak, cevaplayan ziyaretçinin kişiliği hakkında tahminde bulunur
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Bir konu hakkında anket oluşturursunuz
Hikaye
Görseller ve metin şeklinde bir uzun yazı hazırlayabilirsiniz
Liste
Standart numaralandırılmış liste şeklinde ieçrikler oluşturabilirsiniz
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Puanlı Liste
En çok puanı alan seçeneğin en üstte bulunduğu listeler hazırlayabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo videoları embedleyebilirsiniz