2021 İlkbahar Ay Işığı Gelinlik Koleksiyonu

Yeni yıl trendlerini takip edenler üstüne bir de evlilik arifesindeyse gelinlik trendlerini de takip eder hale gelir. Biz de size ilkbahar gelinliklerini derledik.


İlkbahar 2021 Gelinlikleri, şu anda gelinlikte sevdiğimiz her şeyi tek bir hamlede kapsıyor: cesur, yeniden işlenmiş dantel korsajlar, çarpıcı sihirli duvak trendleri ve tuhaf, omuzdan çıkarılan bol bol kollar. Şık stiller ve ışıltılı oluşu ile rüya gibi, hacimli etekleri var diyebiliriz. Cesur ve seksi, aynı zamanda romantik ve zarif bir şekilde ve tamamen sizin için dizayn edildiler.

 1. 1 2021'in İlkbahar Gelinlik Modeli


  Görmüş olduğunuz bu tasarım bir kül kedisi masalından fırlamışa benziyor. Üst kısımdan başlayıp eteğin belli bir bölümüne kadar uzanan çiçek figürlü dantel işelemeleri gelinliğin albenisini arttırmış. 

 2. 2 Düşük Omuzlu Açık Gri Gelinlik


  düşük omuzlu gelinlik

  düşük omuzlu gri gelinlin 2021Tam bir şahaser! Fazla ayrıntıyı sevmeyenler için, yoğunlukla düz tasarımlar tercih edilen gelinlik modeli. Fakat sırt bölgesindeki ayrı hareketlenme görülüyor. Şahane bir gelinliği üst klasmana taşımış bir imza diyebiliriz.

 3. 3 Tül Etekli Kolsuz Gelinlik


  tül etekli kolsuz gelinlik

  sırt dekolteli kolsuz gelinlikUzun uzadıya giden tül eteğiyle bir peri misali düğünde dans edebilirsin. Etek tülünün ucundaki işlemeler gelinliği sıradanlıktan kurtamış. Sırt dekoltesi ile de tercihinizi kuvvetlendirecek nefis bir tercih olabilir.

 4. 4 Balık Kesim Gelinlik


  Balık Kesim Gelinlikİlbaharın nadide modellerinden biri balık kesimli gelinlik modeli. Sizler de bir sahil kenarında düğün yapmayı planlıyorsanız muhakkak düşünmeniz gereken tarza gelinlik olduğunu unutmayın. Havaların kararıp, ışıkların yandığı bir törende çok daha parıltılı bir hal alacağınızdan şüpheniz olmasın. 

 5. 5 Vücuda Oturan Düz Saten Gelinlik


  Düz Saten Gelinlik Modeli

  Sırt dekolteli saten gelinlik.

 6. 6 Kum Saati Vücudu Olanlar İçin Gelinlik Modeli


  Kum saati vücut ölçülerine sahip kadınlar için gelinlik

  Kum Saati Ölçülerinde GelinlikÇoğu kadın vücuduna güvenin bir göstergesi olarak vücuda yapışan ve vücut hatlarını belli eden gelinlikler tercih ederler. Uzun ve ölçülü bir vücut hatlarına sahip olan her genç kız muhakkak bu tarz gelinliği düşünmeliler. İlerideki yaşlarınızda keşke dememek için tercih etmeniz etmelisiniz çünkü bu gelinlik tam sana göre!

 7. 7 V Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli  V Sırt Dekoltesi Olan Gelinlik

 8. 8 Kabarık Etek ve Çiçek Desenli Gelinlik


  Kabarık Etekli Gelinlik

  Omzu düşük çiçek desenli gelinlik

  Bazı gelinlikleri kim giyerse giysin çirkin gözükme durumu olmaz. Bu gelinlik modeli de onlardan biri diyebiliriz. Kabarık eteğin verdiği şıklık bir yana, omuz askığının düşüş şekli bir yana, tül kısmına işlenen çiçek desenleri bir yana. 

 9. 9 Belden Tül Sarkıtmalı Gelinlik


  Belden Tüllü Gelinlik

  Belden süzülen tüllü gelinlik modeli

  Yeni tarz gelinliklerde bazen tek omuzdan tül sarkıtılır, bazen de belden sarkıtma yapılır. Tek omuzdan sarkıtma yapılacağı zaman tüllerin yoğunluğu az seviyede olmalıdır. Fakat belden yapılan tüllü sarkıtma abartılmayacak şartıyla sınırlama gerekmez. Dilediğiniz boyutta belden tül sarkıtma yapabilirsiniz. Bununla birlikte muhakak sırt dekoltesi olmalıdır.

 10. 10 Daha Fazlası için Lütfen Bizi İnstagram'dan takip edin!


Like it? Share with your friends!

İçerik Tipini Seç
Kişilik Testi
Bir dizi soru sorarak, cevaplayan ziyaretçinin kişiliği hakkında tahminde bulunur
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Bir konu hakkında anket oluşturursunuz
Hikaye
Görseller ve metin şeklinde bir uzun yazı hazırlayabilirsiniz
Liste
Standart numaralandırılmış liste şeklinde ieçrikler oluşturabilirsiniz
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Puanlı Liste
En çok puanı alan seçeneğin en üstte bulunduğu listeler hazırlayabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo videoları embedleyebilirsiniz