4 Büyükannesinden Nedime Olmasını Rica Eden Gelin

Bilindiği gibi gelinlerin düğünde en ihtiyacını duyduğu kişiler arkadaşlarıdır yani nedimeler! Gelin hanım, nedime olmaları için büyükannelerine rica ederse..


Fedakarlık Yapıp Düğüne Nedime Olarak Katıldılar

Düğünlerin çiçek kızları nedimeler düğünlerden gelinlerin en iyi yardımcı rolünü alırlar. Sadece düğünlerdeki eksiklikleri gidermek için değil, moral bozukluklarının önüne geçme adına da nedimelerin varlığı önemlidir. Gelinin sağ koludur, gizli gücüdür. İsmi Lyndsey olan bu gelin de bir değil, iki değil, üç değil , büyük gün için tam 4 nedimeye sahip. Nedime olarak da farklılık olsun diye büyükannelerine ilk teklifi yapmış. Gelin, 4 büyüğününün de hiç burun kıvırmayarak teklifini anında kabul ettiğini söylüyor.

Gelin Lyndsey Raby, kocası olacak kişiye de durumu açıkladığında direkt telefonlara sarılıp nedime elbiseleri konusunda onlara yardımcı olduğunu söylüyor. Mavi tonlarındaki nedime elbiselerini giyip tüm şirinlikleriyle düğüne renk kattıkları kesin. Gelin, büyükanneleri için "Hepsinin burada olması beni çok mutlu etti, bu yüzden onların da dahil olmasını istedim." diyerek durumu özetliyor. Bir büyükannesinin yürümekte zorlanmasına rağmen düğüne katılması da ayrı bir yüce gönüllülük içeriyor. İlerideki yıllarda torunlarına anlatacakları harika bir günü geride bıraktılar. Onlara sağlıklı, mutlu ve torunluyıllar diliyoruz.


Like it? Share with your friends!

İçerik Tipini Seç
Kişilik Testi
Bir dizi soru sorarak, cevaplayan ziyaretçinin kişiliği hakkında tahminde bulunur
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Bir konu hakkında anket oluşturursunuz
Hikaye
Görseller ve metin şeklinde bir uzun yazı hazırlayabilirsiniz
Liste
Standart numaralandırılmış liste şeklinde ieçrikler oluşturabilirsiniz
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Puanlı Liste
En çok puanı alan seçeneğin en üstte bulunduğu listeler hazırlayabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo videoları embedleyebilirsiniz