Ahşap Çerçeveden Yapılmış 7 Takı Organizer

Tüm takıları sıraya soktuğun ve onları türe göre gruplandırmaya başlayacağın bir organizer hayat kurtarır. Organizer tavsiyelerimizi sizlere sunuyoruz.


Ahşap Takı Organizer

Takı Organizeri Gözlerinize Hitap Etmeli

Takılara düşkün olan kadınlar için mücevher ve takı koleksiyonu genellikle kontrolden çıkar. Farkında olmadan, kısa bir zamanda bile takılarınız çılgınca büyümüş olabiliyor. En büyük sorun da, kullanılabilir bir organizasyon sistemi oluşturmak ve aynı zamanda takıların bir arada olmasıdır. Bu takıların dağınıklığı, çoğu zaman insanı bir küpe veya kolyeyi bulmakta veya bir kıyafeti tamamlamak için mükemmel bir parça bulmakta zorlanırken bulabilirsin. Gece dışarı çıkacak kadın için dağınık kolyeler kadınlar için tam bir baş belasıdır. O yüzden sizler için ahşap takı organizeri tavsiye ediyoruz. Hem göze hitap edecek, hem de sinirleriniz takılarınızı sağdan soldan ararken bozulmayacak.

Siyah Takı Organizer

Çerçeveli Takı Organizeri

Kendi Takı Organizerini Kendin Yap

Dışarı çıkarken aksesuar seçme konusunda zorlanıyorsan, organizasyondaki eksikliğini küçük parçalarla gidermelisin. Takı organizeri edindiğin andan itibaren artık istediğin yere rastgele takılarını atamayacağımı bilmen gerekir. İşlevsellikten yoksun olduğunu hissettiğin organizeri atıp resim çerçevesini bir organizer olarak kullanabilirsin. Aradığını kolayca bulmanı sağlayacak uygun fiyatlı bir organizer satın al yada el becerin varsa kendin yap. Bununla birlikte sizin için özel olan duygusal takılarını kaybetmemenin ve korumanın da önemli olacağını bilmen gerekiyor.


Like it? Share with your friends!

İçerik Tipini Seç
Kişilik Testi
Bir dizi soru sorarak, cevaplayan ziyaretçinin kişiliği hakkında tahminde bulunur
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Bir konu hakkında anket oluşturursunuz
Hikaye
Görseller ve metin şeklinde bir uzun yazı hazırlayabilirsiniz
Liste
Standart numaralandırılmış liste şeklinde ieçrikler oluşturabilirsiniz
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Puanlı Liste
En çok puanı alan seçeneğin en üstte bulunduğu listeler hazırlayabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo videoları embedleyebilirsiniz