Beyaz Sabahlık ve Gecelik Modelleri

Rüyalarda, tamamen size ait olan dünyaya girmek için tercih etmeniz gereken sabahlık ve gecelikleri sizler için derledik. İyi uykular!


Sabahlıklar ve gecelikler günümüzde çok değişmiş gibi görünse de daha çok geçmişe gittiğimizi söyleyebiliriz. Geçmişten günümüze gelen bu kültürü devam ettiren çiftler, gece yatarken bile şık ve seksi görünme arzusundalar. Bu yüzdendir ki sizler de “gece uyuyacağız kim görecek ki” diyenlerdenseniz sakın verdiğimiz tavsiyeleri kaçırmayın. 

 1. 1 Dantel İşlemeli Gecelik


  Dantel İşlemeli GecelikSırt açıklığı ile özellikle hanımların tercihi olan bir modeldir. Ön ve arka kısmını ayarlayabileceğiniz askılığı ile rahatlık konusunda çekinceniz olmasın. Kalbiniz ne kadar kederli olursa olsun, bu geceliği giymeye devam ederseniz dilediğiniz rüyalar gerçekleşecektir.

 2. 2 Bilek Üstü Beyaz Kadın Gecelik


  Uzun Etekli Beyaz Gecelik

  Özelliklle kışları giymeniz için tasrarlanan bir ürün. Kollardaki ve göğüs kısmındaki dantel detayları da geceliği başka bir hava katmış. Bir gülü herkes sevebilir ama bir yaprağı sevmek çok zaman alır.

 3. 3 Bisiklet Yaka Pijamalı Kadın Gecelik Modeli


  Pijamalı GecelikEtek geceliğini sevmeyenler için pijaması geceliği tam sizler için. Göğüs kısmındaki kurdele detayları kollarda da mevcuttur. Geceleri rahat uyumak isteyenler için oldukça salaş bir kesimi vardır. Rahatına düşkünler için çok rahattır.  

 4. 4 Vintage Kadın Gecelik Modeli


  Vintage Kadın GecelikEskiyi, nostaljiyi seven kadınlar için de bir çok ürün mevcut. Bunlardan en güzeli de eskiyi yad etmek. Evliliğinizin ileriki yıllarında geçmişi de yad etme adına satın alabilirsiniz. Geçmişteki modelleri şimdiye uyarlayan kesimlerle kadın gecelikleri tam size göre. 

 5. 5 Göğüs Dekolteli Gecelik


  Göğüs Dekolteli GecelikSevdiğiniz adamı baştan çıkarmak için geceliğinizi seçerken bunlara da dikkat edin. Bu konuda erkeğinizi baştan çıkarmak için geceliğin payı da büyük diyebiliriz. Beyaz derin dekolteli bir gecelikle geceniz bayram olsun. İyi bayramlar.

 6. 6 Kolları Dantelli Kadın Sabahlık Modeli


  Dirsekte Biten Kadın Sabahlık ModeliEtek kısmının bir bölümü transparan olan, kolların dirsekte biten uzunluğu ile tam seksi bir sabahlık diyebiliriz. Sabahlığın ön şeridi de dantelli olduğu için bambaşka bir hava katıyor. Sabahları bununla eşinize çok güzel kahvaltılar hazırlayabilirsin.

 7. 7 Sırt Dekolteli Kadın Gecelik Modeli


  Sırt Dekolteli Gecelik ModeliKlasik geceliklerin tümünde sırt dekoltesi hemen hemen mevcuttur. Bu yüzden farklılık için dekolte kısımlarına dantel işlenmesi geceliğin görüntüsünü uçurur. Bu yüzden dekolte kısımlarında dantel işlemesi olup olmadığına dikkat edin. 

 8. 8 Seksi Kadın Geceliği


  Seksi Kadın GeceliğiBazen kendine de vakit ayırman gerektiğini eşinin söylemesine gerek yok. Gündüz ne kadar şık ve seksi görünmek istiyorsan, gece de eşine karşı bu duyguları beslemen gerekiyor. O yüzden bu gecelikler tam senlik.

 9. 9 Transparan Saten Sabahlık


  Tamamen transparan olan bu ürün, geceliğiniz ile iç içe geçtiğinde tam bir uyum içersine giriyor. Ayak bileklerinde bitmesine rağmen oldukça alımlı bir görüntüsü var. Göğüs tarafındaki ayrımlar da sabahlığa ayrı bir seksilik katmış.

 10. 10 Diz Üstü Kurdeleli Gecelik


  Diz üstü Kurdeleli GecelikDiz üstünde biten ve bitim yerinde dantel detayları ile nostaljik bir hava katan gecelik. Kollardaki hafif fırfırlar da çok tarz bir gecelik için yeterli gibi görünüyor.

 11. 11 Genç Kızlar İçin Gecelik


  Genç Kızlar İçin Gecelik

  Son zamanlarda genç kızların tercihi olan bu gecelik, şort kısmıyla da kendisini bir adım önde tutuyor. Askılı üst ve kısa şort ile tercih etmeniz halinde kesinlikle pişmanlık yaşamayacaksınız. 

 12. 12 Daha Fazlası İçin Bizi İnstagram'dan Takip Et!


Like it? Share with your friends!

İçerik Tipini Seç
Kişilik Testi
Bir dizi soru sorarak, cevaplayan ziyaretçinin kişiliği hakkında tahminde bulunur
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Bir konu hakkında anket oluşturursunuz
Hikaye
Görseller ve metin şeklinde bir uzun yazı hazırlayabilirsiniz
Liste
Standart numaralandırılmış liste şeklinde ieçrikler oluşturabilirsiniz
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Puanlı Liste
En çok puanı alan seçeneğin en üstte bulunduğu listeler hazırlayabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo videoları embedleyebilirsiniz