Birbirinden Renkli Tesettürlü Elbise

Orta yaşlı ve genç kızlar için tesettürlü elbiseler hazırladık! Renkleri kendi inisiyatifinizde olup, birbirinden farklı kesimli elbiseler tercihiniz olabilir.


Günümüzde yapılan bir çok düğünler yada sünnet törenlerinde, farklı renklerde tesettürlü tasarımlar görüyoruz. Bunların en başında siyah ve beyaz gelirdi. Fakat şimdilerde talep çok farklı renklerle artmaya devam ediyor. Bunları mor ve yeşil renkli tesettürlü elbiseler takip ediyor. Ne olursa olsun sadeliği ve şıklığınızı korumak için renk sizin işiniz. Başkası ne der diye farklı bir renk denemekten çekinmeyin.

 1. 1 Toz Pembe Tesettür Elbise


  Toz Pembe Tesettür ElbiseTesettürü ile abiyesi aynı renkte olmak yerine aynı tonlarda fakat yakın renklerde tercih edebilirsiniz. Tesettürün ve elbisenin aynı renkte olması bazen çok iyi görünmez ve göz tırmalayabilir. O yüzden yakın renkleri tercih edin. 

 2. 2 Açık Mavi Tesettürlü Elbise


  Açık Mavi Tesettürlü ElbiseMavinin bir çok tonu özel davetler ve özel günler için tasarlanıyor diyebiliriz. Bir çok davette diğer renklere nazaran mavinin üstünlüğü var diyebiliriz. Burada da elbisenin tasarımı ve üzerine kullandığınız aksesuarları giriyor. O yüzden tesettürlü elbise seçimlerinizde muhakkak stilinizi yaratın ve aksesurları ile farklı bir hava verin.

 3. 3 Renkli Tesettürlü Elbiseler


  Renkli Tesettürlü Elbiseler

  Kırmızı Taşlı Tesettürlü Elbise3 farklı renk ve aynı tasarım. Üçü de aynı renkte olmasına rağmen farklı günlerde giyildiğinde hiç de aynı elbiseyi giyiyor havası vermeyeceğini söyleyebiliriz. Aynı gecede birden fazla elbise değiştirenler için de tercihi olabilir. Özellikle arnavut düğünlerinde gelinler ve davetliler aynı gece bu elbise değiştirme işini hiç aksatmazlar. 1 gecede 4 elbise değiştirmişlikleri vardır. 

 4. 4 Mor Renkli Tesettürlü Elbise


  Tesettürlü Mor Elbise

  Tesettürlü orta yaşlı kadınlar, bir çok düğünlerde genellikle mor rengi tercih ederler. Siyah beyaz dışında tercih ettikleri ilk renk diyebiliriz. Sanırım tesettürlü modellerde mor rengin orta yaşlılara hitap ettiğini söylemek gayet gerçekçi diyebiliriz.

 5. 5 Kırmızı Tesettürlü Elbise


  Tesettürlü Kırmızı ElbiseBir çok genç kız, yeni yeni katılmaya başladıkları düğün yada nişan törenlerine gayet salaş ve kırmızı renkleri tercih ederler. Tesettürlü hanımefendiler için genç işi renk diyebiliriz. Kır düğünlerinde dahi giymeniz mümkün. Her özel davet için geçerli bir renktir. 

 6. 6 Tesettürlü Yeşil Elbise


  Tesettürlü Yeşil Elbise Tesettürlü hanımlar için evrensel bir renktir. Genci yaşlısı bir çok yaştan tercih sebebidir. Yeşil abiyenin üstüne muhakkak açık renkte bir tesettür olması gerekiyor. Tesettürün de yeşik olması halinde tamamen şıklığını kaybedebilir. Her şeyin fazlası zarar sonuçta. Takılarınızla da yeşil elbiseyi hareketlendirebilirsiniz.


 7. 7 Tesettürlü Beyaz Elbise


  Tesettürlü Beyaz ElbiseDüğünlerin ve bir çok organizsyonun tartışmasız en şık rengidir beyaz. Tesettürü de büyük rahatlıkla aynı renkte giyebileceğiniz bir seçim olacak. Şıklığın yanında sadeliği de temsil ettiği için genç kızların vazgeçemediği renktir beyaz. Sizler de çok ikilemde kaldıysanız bir beyaz elbise alın, keyfinize bakın.

 8. 8 Tesettürlü Siyah Elbise


  Tesettürlü Siyah Elbise

  Bazı kadınlar kendilerini düğünlere göre hazırlar. Bu hazırlıkların içinde, kilo verip hayal ettiği elbiseyi satın alıp o gecede harika bir gün geçirmek var. Fakat kilolar hayal edilenin üstünde olduğu zaman mecbur siyah renge dönüş olur. Siyah renk bir bakıma kurtarıcı bir renktir. Akmaz ve kokmaz. Siz de kilolarla dertliyseniz siyahı seçin, keyfinize bakın.

 9. 9 Tesettürlü Kiremit Renk Elbise


  Tesettürlü Kiretmit Elbise Renkten bağımsız olarak gerçekten çok asil bir tasarım. Yukarıdan etek ucuna kadar inen çizgiler, elbiseye ayrı bir görüntü katmış. Kiremit rengi içinize sinmiyorsa da farklı renklerde deneyimleyebileceğiniz harika bir elbise.

 10. 10 Belden Tokalı Tesettürlü Elbise


  Belden Tokalı Tesettürlü Elbise

  Uzun boylu genç kızların tercih sebebi olabilir. Belden toka ile üst ve alt kısmı ayırdığınız için kısa boylu kızlarda bu biraz sırıtabilir. Tabii yüksek topukla da giymek mümkün. Fakat gece boyunca ayağınıza acımıyorsanız yine de siz bilirsiniz. En iyisi mi uzun boylu kızlar, renkler tercih sebebidir, size bağlıdır fakat bu belden kemerli tasarım tam size göre. 

 11. 11 Bizleri İnstagram'dan Takip Etmeyi Unutma!


Like it? Share with your friends!

İçerik Tipini Seç
Kişilik Testi
Bir dizi soru sorarak, cevaplayan ziyaretçinin kişiliği hakkında tahminde bulunur
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Bir konu hakkında anket oluşturursunuz
Hikaye
Görseller ve metin şeklinde bir uzun yazı hazırlayabilirsiniz
Liste
Standart numaralandırılmış liste şeklinde ieçrikler oluşturabilirsiniz
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Puanlı Liste
En çok puanı alan seçeneğin en üstte bulunduğu listeler hazırlayabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo videoları embedleyebilirsiniz