Derin Yırtmaçlı Gece Elbisesi

Pek çok tarzda gece elbisesi tasarım görmüşsünüzdür fakat bu elbise, rengi ve derin yırtmacı ile bir çok özel davetinin yıldızı olacak cinsten.


Tek kollu, asimetrik yakası ve bacaktaki açıklığı ile genç kızları cezbedecek cinsten olan bir elbise. Güzel bir yan yırtmacı ile çok kadınsı bir tasarım diyebiliriz. En özel misafirlerinizi ağırlarken yada bir yılbaşı için mükemmel bir seçim olabilir. Evet, ilk bakışta rengine pek ısınamamış olabilirsiniz fakat içine girdiğinizde sizi alıp götürdüğünü söylesek yalan olmaz. Kristal küpeler ve toz pembe ayakkabı ile tamamlarsanız geceye işte hazırsınız!

 1. 1 Pullu Gece Elbisesi


  Pullu Gece Elbisesi

  Konuk olacağınız bir çok davette sizi memnun edecek model. Rengi ve kesim stili ile üzerinize tam oturacak ve böylelikle kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

 2. 2 Turkuaz Gece Elbisesi


  Turkuaz Gece Elbisesi

  Renginin hoş olması bir yana, elbisede pulların olması gecenizi aydınlatacak gibi duruyor. Geceleri pek tercih edilmemesini de göze alırsak geceninin dikkat çeken kişileri arasına girebilirsiniz. 

 3. 3 Derin Yırtmaçlı Gece Elbisesi


  Derin Yırtmaçlı Gece Elbisesi

  Elbiselerde, bazı konuk olduğunuz yerlere göre dekolteler yer alır. Bu modeldeki yırtmaçlı bir elbise bir gece kulübüne yada özel yemekli bir davette çok rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Turkazı ve derin yırtmacı seviyorsanız neden olmasın.

 4. 4 Tek Omuzlu Gece Elbisesi


  Tek Omuz Gece Elbisesi

  Tek omuz çoğu akşam yemeği davetlerinde tercih edilen bir tarzdır. Çoğu kadın farklı renklerde farklı kesimlerde tek omuzdan yapılma elbiseleri tercih ediyor. Tercih edilmesininin en başındaki sebep de asil bir görünümünün olmasıdır.

 5. 5 Belden Bağlamalı Gece Elbisesi


  Belden Bağlamalı Gece Elbisesi

  Gece elbiselerinde normalde sık rastlamadığımız durumdur belden kuşakla bağlanmalı elbise. O yüzden katılacağınız geceye farklı bir hava katabilirsiniz. Elbisenin, bağlanacak kuşak ile aynı renkte olmasına dikkat edin. Farklı kumaş olsa bir nebze de olsa kabul edilebilir.

 6. 6 Gece Elbisesinin Yanında Kullanacağın Çanta


  Gece Elbisesinin Yanında Toz Pembe Çanta

  Gece elbisesinin rengini ve stilini belirlediysen, yanına alacağın bir çantayı tercih etmek çok kolay. Fakat öyle çantalar vardır ki, ne elbise giyerseniz giyin bir şekilde elbise ile uyum gösterir. Bu toz pembe çanta da öyle bir aksesuar diyebiliriz. Minik toz pembe çantanız ile geceye hangi çanta ile katılacağım derdini aşabilirsiniz. 

 7. 7 Geceye Katılacağın Elbise ile Poz Verme


  Gece Eblsesi ile Poz ver 

  Geceye dahil olacağın saati aklının bir köşesine not al ve 1-2 saat önceden dışarıda poz vermek için zaman harca. Hem geceye katıldığın fotoğraflar, hem de geceden önce çekildiğin fotoğraflarla ileride bu günü çok güzel bir şekilde yad edebilirsiniz.

 8. 8 Gece Elbisesinde Ayakkabılar ve Küpeleri Aynı Renk Kullan


  Toz Pembe Ayakkabılar

  Bilirsiniz, özenilerek giyilen bir kıyafet o kişinin kısmen karakterini de ortaya çıkarız. Bu durumda birbiriyle uyumlu aksesuarlar kullanmak sizin biraz da kişiliğinizi ve geceye ne kadar önem verdiğinizi hatırlatır. O yüzden geceye katılacağınız ayakkabılar ile bir başka aksesuarınızın rengini muhakkak bir tutun.

 9. 9 Gece Elbisesi Vücudunuza Otursun


  Gece Elbisesinde Potun Önemi

  Geceye katılacağın elbisede hiç istemediğin şeydir potluklar. Bazı potluklar öyle göz yorar ki, kişinin diğer özendiği her şey çöpe gidebilir. O yüzden bir elbisede en önemli şey üzerine yapışması ve ödüç mal gibi durmamasıdır. Sizler de elbiseleri denemeden ben bunu giymeliyim hatasına kapılmayın.

 10. 10 Daha Fazlası İçin Bizi İnstagram'dan Takip Et!


Like it? Share with your friends!

İçerik Tipini Seç
Kişilik Testi
Bir dizi soru sorarak, cevaplayan ziyaretçinin kişiliği hakkında tahminde bulunur
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Bir konu hakkında anket oluşturursunuz
Hikaye
Görseller ve metin şeklinde bir uzun yazı hazırlayabilirsiniz
Liste
Standart numaralandırılmış liste şeklinde ieçrikler oluşturabilirsiniz
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Puanlı Liste
En çok puanı alan seçeneğin en üstte bulunduğu listeler hazırlayabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo videoları embedleyebilirsiniz