Evinizin Dar Odalarını Gömülü Yataklar ile Değerlendirin

Dar bir odaya sahipseniz, o alanı kesinlikle gömülü bir yatak ile değerlendirin! Hem görüntü açısında, hem de ferahlık açısından pişman olmayacaksınız!


Evinizindeki Alanları Gömülü Yatak Yaparak Değerlendirin

Türkiye’de ortalama bir evin boyutunun küçük oluşu bir sır değil. Bu sebeple küçük yatak odası mobilyası tasarımı ve bununla birlikte yatak ve bazanın var oluşu odaları daha da küçülttüğü bir gerçek. Senin için en iyi tasarım, her santimetresinden en iyi şekilde yararlanmak için harika bir çözüm sunman gerekiyor. Gömülü yataklar da bu konuda sizlerin en büyük yardımcısı olacağı bir kesin. Dolayısıyla odanızı mevcut yerin büyükliğü ile tasarlamanız halinde çok daha içinize sinecektir. Yatakların yanında kalan mobilya parçaları, yerden tasarruf etmek ve üretkenliği teşvik etmek için harika bir seçim olacaktır.

Küçük yatak odası mobilya parçaları bazen odaları haddinden fazla çirkin gösterebiliyor. Alanın yeteri kadar büyük olmaması tasarım konusunda sizi kısıtladığı için çok fazla seçeneğe de sahip olamıyorsunuz. Yatağın yanındaki ahşap kısım, yatak kenarlarını size masa olarak da kullanma fırsatı sunacaktır. Dilerseniz açılır kapanır yaparak da malzemelerinizi gizlemek için kullanabilirsiniz. Bir saklama dolabına ihtiyaç duymadan odanızı potansiyelinden yüksek hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Gömülü Yatak Modeli


Like it? Share with your friends!

İçerik Tipini Seç
Kişilik Testi
Bir dizi soru sorarak, cevaplayan ziyaretçinin kişiliği hakkında tahminde bulunur
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Bir konu hakkında anket oluşturursunuz
Hikaye
Görseller ve metin şeklinde bir uzun yazı hazırlayabilirsiniz
Liste
Standart numaralandırılmış liste şeklinde ieçrikler oluşturabilirsiniz
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Puanlı Liste
En çok puanı alan seçeneğin en üstte bulunduğu listeler hazırlayabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo videoları embedleyebilirsiniz