Gecenin Yıldızı Olmak İçin Ayak Bileğini Saran Ayakkabılar

Aşağıda paylaşacağımız taş süslemeli, bağcıklı ve topuklu kadın ayakkabıları ile dünyaya adım atın. Ayak bileğini saran ayakkabıları seven kadınlar için derledik.


Ayak Bileğini Saran AyakkabıÜzerindeki parlayan taşlarla gecenin yıldızı olmanı bir tık öteye taşıyacak ayakkabılar. Bu ayakkabıların imza tasarımlarından bir özelliği de ayakkabının tek bir yerden bileğin yukarısına kadar çıkan ve bileği saran minik kemer.

Gri Ayak Bileği Saran Kadın Ayakkabısı

Taş Süslemeli Yarım Topuklu AyakkabıBu gri topuklar, her şık olmayı hak eden kadınlar için mükemmel bir son dokunuş olacaktır. Metalik rengiyle deriden üretilen bu seksi topuklu ayakkabılar,  ayak bileğini saran ve bağlayan uzun bağcıklı kemeriyle tam bir gece ayakkabısı tanımını hak ediyor.

Çiçek Figürlü İnce Topuklu Ayakkabı

Her tür gelinlike ile uyum içersinde olacak üstü açık ayakkabılar. Genellikle tercih edilmesi gereken düğünler açık hava düğün törenleri olabilir. Bu yüzden doğallığı yakalamak ayakkabı tercihinde de önemli. Ayak bileğinin kayışı ile sarılması da çok zarif gözüktüğü kesin.

Tokalı İnce Topuklu AyakkabıBileği saran ayakkabıların aksine, bileği saran kayış tam da topuk üzerinden yukarı çıkıyor. Normalde ön kısımdan gücünü alan kayış, sağlamlık konusunda da o tarz ayakkabılar tercih edilir. İnce bilekli kadınların kesinlikle kaçırmaması gereken bir ayakkabı diyebiliriz. 

Taş tokalı yarım topuklu ayakkabı


Like it? Share with your friends!

İçerik Tipini Seç
Kişilik Testi
Bir dizi soru sorarak, cevaplayan ziyaretçinin kişiliği hakkında tahminde bulunur
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Bir konu hakkında anket oluşturursunuz
Hikaye
Görseller ve metin şeklinde bir uzun yazı hazırlayabilirsiniz
Liste
Standart numaralandırılmış liste şeklinde ieçrikler oluşturabilirsiniz
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Puanlı Liste
En çok puanı alan seçeneğin en üstte bulunduğu listeler hazırlayabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo videoları embedleyebilirsiniz