Gelin Arabası Süslemelerinde Doğanın Sana Verdiği Gerçek Çiçekleri Kullan

Çiçekler, düğüne giden yolda bir çok konuda ön ayak olan bir araç. Kimileri bunu abartır, kimileri de sadeliği ve doğallığı tercih eder. Siz doğal olanı seçin.


Düğünde önce, kız isteme merasimi olur çiçekle gidersin. Buluşmalara giderken bazen çiçek götürmek için bir yerden bir buket almayı eksik etmezsin. Hepsinin farklı hisler uyandırdığını söylesek de tümünün tek bir amacı var; sevgi! Sevgini göstermek için bir çok mimik, jest ve sözcük varken, bir çiçek verme durumu da buna dahil. O yüzden evlilikler için de doğal çiçeklerle arabanın süslenmesi bir o kadar önemlidir. Çoğu insan bunu gösteriş merakı yüzünden arabanın her yerini gereksiz süslerle donatır. Siz gereksiz işlere girmeden, gelin arabanızı doğal çiçeklerle süsleyin.

 1. 1 Gelin Arabası Süslemesinde Okaliptus Yaprakları


  Genellikle Avustralya bölgesinde ve Endonezya'da bulunan okaliptus, bir çok gelin törenlerinin de ilk tercihi olabiliyor. Nasıl olabiliyor? Tabii ki okaliptus yapraklarıyla! Kokusu ve doğallığı üst seviyeye taşıması sebebiyle tercih edildiğini söyleyelim. Siz de geri durmayın Okaliptüs yapraklarından gelin arabanızı süsleyin.

 2. 2 Gelin Arabasının Sadece Arka Kısmını Süsleyin


  Bunun tercih sebebi olduğunu unutmayan tavsiye ediyoruz. Dilerseniz ön kısma da çiçek koyabilirsiniz fakat gereğini hiç doğru bulmuyoruz. En baştaki sebep Türkiye'de gelin arabalarının önünün kesildiğini söyleyebiliriz. Ön kısma çiçek koymayıp, hiç fark edilmeden dilediğin yerde arabanızla tur atabilirsiniz.

 3. 3 Gelin Arabasının Arkasına Yazı Yazabilirsiniz


  Çiçekler bir yana, her kültürde gelin arabalarının arkasına yazı yazmanın görüldüğünü söyleyebiliriz. Siz de yazı yazsak iyi durur mu acaba düşünmeyin, bir slogan bulun ve farklılık adına o sloganı arka kısma yazın. 

 4. 4 Gelin Arabası Süslemelerinde Doğal Çiçekler Kullanın


  Her zaman bir sektör talep üzerine büyür yada küçülür. O yüzden gelin arabaları süsleyen firmalar bu konuda iyi ekmek yiyorlar. Basit yapma çiçeklerin kullanıldığı böylesi yerlere para vermek yerine, doğa sana gerçek bir güzellik sunuyor. Yapma çiçekler yerine, gerçeği ile arabanızı süsleyin.

 5. 5 Gelin Arabasını Beyaz Güllerle Süsleyin


  Beyaz gül, yani diğer adıyla akgül. Anlamının dışında yaprağı ile bir arada olduğunda çok da güzel bir görüntü verir. Anlamı da çok önemli olduğu için genellikle özel günlerde güllerin renklerine dikkat ederler. Temizlik ve saflık manasını taşıyan beyaz gülleri siz de tercih edebilirsiniz. 

 6. 6 Düğün Arabanız Klasik Wosvagen Olsun


  Hiç süsleme yapmasanız bile başlı başına bir görüntü harikası. Düğünlerde fakat özellikle düğün fotoğraflarında kullanılan klasik wosvagen arabası, düğün arabanız olarak da görevini fazlasıyla halleder. O yüzden hiç çekinmeyin.  

 7. 7 Gelin Arabanızı Yaprakları Halka Yaparak Süsleyin


  Genellikle cenaze törenlerinin baş sağlığı simgesi haline gelen çelenkler, abartısız yapıldığı taktirde gelin arabalarının da vazgeçilmezi olur. Bir kaç renkli çiçek eklemesi yapabilirsiniz fakat yeşil yapraklarının olması çok mühim. 

 8. 8 Düğün Fotoğraflarınızı WosWos Arabası ile Çekilin


  Klasik arabaların düğün sektöründe yeri oldukça fazla. Bir düğün arabasının yanında, konsept düğün fotoğrafı çekimlerinde de woswos yerini alıyor. Bunu yapanlar da haksız değil. 

 9. 9 Beyaz Kaplumbağa Gelin Arabası


  Bizim sizlere olan tavsiyemiz kesinlikle bu. Beyaz oluşu sebebiyle üzerini çiçeklerle süslediğinizde çok daha güzel duracaktır. Pahalı arabalar yerine bir kaplumbağadan gelin arabası ilerisi için de çok güzel bir anı olacaktır sizin için.

 10. 10 Bizi instagram hesabımızdan da takip edebilirsin!Like it? Share with your friends!

İçerik Tipini Seç
Kişilik Testi
Bir dizi soru sorarak, cevaplayan ziyaretçinin kişiliği hakkında tahminde bulunur
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Bir konu hakkında anket oluşturursunuz
Hikaye
Görseller ve metin şeklinde bir uzun yazı hazırlayabilirsiniz
Liste
Standart numaralandırılmış liste şeklinde ieçrikler oluşturabilirsiniz
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Puanlı Liste
En çok puanı alan seçeneğin en üstte bulunduğu listeler hazırlayabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo videoları embedleyebilirsiniz