Gelin ve Nedime Çantaları

Bu mükemmel gelin ve nedime çantaları, sadece o mükemmel ışıltı ve özel günler için varlar. Sadece gelin için değil bir çok davette de size eşlik edebilir.


Bu zarif düğün ve özel gün çantaları, törenlerin sadece iyi geçmesi için değil, görünümünüzü tamamlamak için mükemmeller. Gümüş, çiçekli, boncuklu ve dantelli minik çantalarınızla kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Bu büyük gününüzde küçük ama büyük olan tüm ihtiyaçlarınızı, telefonunuz dahil taşıyabileceksiniz!

 1. 1 Gelinler için Minik Çanta Modeli


  Griye kaçan bu beyaz çanta, saten kutu debriyaj stili ve taşlı süslemeler ile adeta göz kamaştırıyor. Yapay elmas süslemeleri sizlerin tercih sebebi olabilir. 

 2. 2 Dantel Kaplamalı Gelin Çantası


  Üzerinde bulunan dantel işlemesi adeta bir prenses çantasını anımsatıyor. Belli kısımlarındaki ve özellikle ortadaki çiçekli inci süslemeleri çantayı tamamlayan harika unsurlardan. Çantanın zinciri de soluk altın kaplama renginde olduğu için sadeliği korumuş.

 3. 3 Çiçek Süslemeli Gelin Çantası


  Çiçek sülemeli gelin çantası.Yepyeni koleksiyonlardan bu göz alıcı gri ve çiçek elmaslı gelin debriyajlı çanta sizlerin tamamen kanına gireceğe benziyor. Kararsız kalman imkansız, mavi tonları ile beyaz yoğunluğunu atmış gözükebilirsin. Güzel gri ve inci dantelli pullu detaylar ve elmas taklidi detayların mükemmel dokunuşuna sahip oldukça asil bir çanta.

 4. 4 Kuş Tüylü Nedime Çantası


  Nedimeler de gelinlerin etrafında dört döndüğü için çantalarının büyüklüğü bu konuda devreye giriyor. Acil bir durumda ihtiyaç duyulan bir şeyi gelinle buluşturmak için çanta boyutunu bir tık büyük seçmek gerekiyor. 

 5. 5 Demir Çerçeveli Gelin Cüzdanı


  Tören boyunca elinde tutmak da gerekeceği için gelin çantasının bir şekilde hafif ve görüntü olarak sırıtmaması gerekiyor. Dantel işlemeleri sırıtmama konusunda başarılı bir hale getirdiğini söyleyelim. Küçük oluşu da tam gelinlerin tercih edeceği cinsten.

 6. 6 Taş İşlemeli Nedime Çantaları


  Gelinler kadar nedimelerin aksesuarları da önemli. Gelini bir prenses gibi hissetmesini sağlayan önemli kişilerdir nedime tayfası. Abartıya kaçmadan takılan aksesuarlar gelinin de önüne geçmeyeceği için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 

 7. 7 Boncuk İşlemeli Mektup Çanta


  Bir çanta bu kadar büyük olup da bu kadar şık nasıl durabilir diyorsunuz değil mi? Nasıl olmasın! Şu zerafete bakar mısınız! Büyüklüğü sizi korkutmasın çünkü öyle bir el işçiliği yapılmış ki düğünde dikkatleri sadece çantanız sayesinde bile çekebilirsiniz.

 8. 8 Püsküllü Özel Gün Çantası


  Siyah elbise hiymediğiniz takdirde rahatlıkla birçok elbise ile kullanabileceğiniz çanta. Püskülleri kabarık dursada çok zarif bir havası var. Küçüklüğü büyük avantaj. Sonradan düşünülmüş halat askılığı ise gayet şık ve zekice düşünülmüş.

 9. 9 İnci Kaplamalı Mini Cüzdan


  Bazı kadınlara çanta taşımak cehennem gibi gelebilir. Onlar için de şık, hafif ve sade bir seçeneğimiz var. Yapay incilerle kaplanmış bu çanta sizi gece davetlerinde kesinlikle üzmeyecek. 

 10. 10 Zarf Çanta Modeli


  Karşınızda tüylü zarf modeli. Tüyleriyle sıradanlığı öyle bir kenara atmış ki, en kıymet gördüğünüz davetlerde bile rahatlıkla tercih edebilirsin. İstersen bir zincir ile omuzdan asmalı hale de getirebilirsin.

 11. 11 Sade Düğün Cüzdanı


  İçerisine ruj, allık ve minik bir ayna koyabileceğin sevimli bir gelin çantası. Düğünde baktınız başınız ağrıyor hiç kimseye belli etmeden çantanıza koyduğunuz ağrı kesiciyi bir yudum suyla içebilirsiniz. Küçük ama etkili çanta, siz de düğüne çantasız çıkmayın!


Like it? Share with your friends!

İçerik Tipini Seç
Kişilik Testi
Bir dizi soru sorarak, cevaplayan ziyaretçinin kişiliği hakkında tahminde bulunur
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Bir konu hakkında anket oluşturursunuz
Hikaye
Görseller ve metin şeklinde bir uzun yazı hazırlayabilirsiniz
Liste
Standart numaralandırılmış liste şeklinde ieçrikler oluşturabilirsiniz
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Puanlı Liste
En çok puanı alan seçeneğin en üstte bulunduğu listeler hazırlayabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo videoları embedleyebilirsiniz