Kış Düğünleri İçin Şeffaf Şemsiye Kullanın

Yağmurlu havaları çok daha anlamlı kılmak için şeffaf şemsiyenizi köşede hazır tutun. Düğün fotoğrafları çekilirken şemsiyeleriniz farklı bir hava katacaktır.


Düğün Töreni Konseptini Bütçeni ve Atmosferi Düşünerek Seç

Bütçe konusunu düşünen çiftler için muhtemelen en iyi mevsim kış diyebiliriz. Çılgınca yapılan tatil kalabalığından yoksun otellerden ve en iyi sezon dışı fiyatları sunan mekanlardan yararlanma adına da harika bir tercih aslında. Bu yüzden kış günü evlenmek göz korkutmasın. Yazın sıcağında, bir de kapalı düğün salonlarında yapacaksan düğünü kışın yapmak çok daha mantıklı. Kış düğünleri, sizleri bütçe olarak da zorlamayacağı için neden hala yaz düğünleri yapılır? Neden yazları daha bir yığılma olur? Farklılık arıyorsan ilk adımı kışın yapacağın törenle atmalısın. Törende, arka planının karla kaplı oluşu kış düğünlerini oldukça romantik kılar. Karlı bir arka planda düğün fotoğraflarının ne kadar güzel görüneceğini bir düşün! Kış düğününün en iyi yanlarından biri de, kışın da güneşin parlamasının mümkün olmasıdır. Bu da düğün gününüzde de güneşle bir buluşma yaşayabileceğiniz anlamına gelir. Daha ne olsun?

Kış düğünleri, düğün davetlilerine eşit derecede güzel düğün hediyesi seçenekleri sunar. Bunlardan biri de düğün şemsiyeleri diyebiliriz. Şeffaf ve balon benzeri şemsiyeler, kış düğünü ürünleri arasında her zaman en çok satan ürünler olmuştur. İster kişisel, ister şemsiyeleri özel kılma adına düğün tarihinizi veya baş harflerinizi düğün temanıza uygun renklerde bu şemsiyelere yazdırabilirsiniz.Tüm misafirlerinizin çok uzun süre akıllarından çıkaramayacağı bir düğün deneyimi olacağı ve seveceği bir şey. Düğün davetlileriniz, şemsiyeleri yağmura karşı her kullandıklarında düğünde yaşanan güzel anılar canlanacak. Tabii düğün sonunda hediye etmeniz gerekiyor. Tekrar buluştuğunuzda yağmur konusu açıldığında rahatlıkla şemsiyelerin son halini sorabilirsiniz. Bol yağmurlu mutlu günlere.


Like it? Share with your friends!

İçerik Tipini Seç
Kişilik Testi
Bir dizi soru sorarak, cevaplayan ziyaretçinin kişiliği hakkında tahminde bulunur
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Bir konu hakkında anket oluşturursunuz
Hikaye
Görseller ve metin şeklinde bir uzun yazı hazırlayabilirsiniz
Liste
Standart numaralandırılmış liste şeklinde ieçrikler oluşturabilirsiniz
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Puanlı Liste
En çok puanı alan seçeneğin en üstte bulunduğu listeler hazırlayabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo videoları embedleyebilirsiniz