Salıncaklı Düğün Fotoğrafları ile Unutulmaz Anı Oluştur

Düğün fotoğraflarında farklı fotoğraflar arayanlar için ideal bir seçenektir salıncakta düğün fotoğrafları çekmek. Size tüyo vermek adına bunları derledik.


Günümüzde kır düğünlerin vazgeçilmez parçası haline gelen salıncaklar, şimdilerde düğün öncesi fotoğraf çekimlerinde konsept oluşturmak için harika bir seçenek. Belli açılardan çekilen fotoğraflarda salıncağın sonsuzluğa doğru gidişini bile çekebilirsin. Kadrajına güvenen birisini bulduğunda ve ortada bir salınca varsa o düğün fotoğraf çekimi sizin için harika geçeceğinin kanıtı. Bunun yanında bazı ülkelerin özellikle salıncakları ile ünlü hale geldiğini de söyleyelim. Bunlardan biri de Bali’de bulunan sonsuzluk salıncağıdır. Umarız bir gün orada da fotoğraf çekilme fırsatı yakalarsınız.

 1. 1 Bali'deki Sonsuzluk Salıncağı


  Bali Sonsuzluk SalıncağıBali'de bulunan, ünü dünya sınırlarını aşan salıncak. Genellikle çiftleri, birlikte fotoğraf çekilmek için çıktıkları yamaçta görebilirsiniz. İnanılmaz bir anı ve deneyim kazanacağınızdan şüpheniz olmasın. Buranın keşfi yapıldıktan sonra eğer ki gitmeniz durumunda oradaki sıradan gözünüz korkabilir. Fotoğraf çekimleri bir yandan uzun sürerken, bir yandan da fotoğraf çekilmek için bir sürü çift o tepeye doğru hareket ediyor. Bu yüzden giderseniz beklemeyi göze alın. 


 2. 2 Gelinlikle Salıncakta Poz Verin


  Salıncakta Düğün ÇekimleriEvlendiniz ve düğün çekimleri için aklınıza bir çok şey geliyor ama istenilen performans alınamaz diye vazgeçiliyor. O yüzden size salıncakta çekilmenizi tavsiye ediyoruz. İki ağaç arasına yapacağınız bir salıncakla bile fotoğraf çekimlerinizi rahat bir şekilde halledebilirsiniz. İlla arkanızda bir sonsuzluk beklemeyin. Doğanın içindeyseniz, doğa kendi arka planınızı zaten size sunuyor. Bunu düşünerek ve pozitif yaklaşarak fotoğraflar çekilin. İnanın tahmin ettiğinizden çok daha iyisi olacak.

 3. 3 Düğün Çekimlerini Bir Köyde Yapın


  Köyde bulacağınız o kadar doğal arka planlar bulacaksınız ki, bir stüdyoya ödeyeceğiniz paranın 3'te 1'ini köyde yapabilirsiniz. Daha önceden salıncak olup olmadığını göz kestirdiğiniz köyleri kenara not alın, günü geldiğinde nereye gitsek de gelinliğimde fotoğraf çekilsem diye ikilemde kalmayın. Aile arasında bir haber salınsa, herkesin muhakkak bir ayağı köyde olan bir akrabası vardır. O akrabanın kapısını bir süre çalın. Hayalini kurduğunuz fotoğraflar için tahmin bile edemeyeceğiniz salıncak ve onun üstünde çekeceğiniz fotoğraflar yakalayacaksınız, kendinize güvenin.

 4. 4 İnternetten Ünlü Salıncaklar Diye Aratın


  Bali'de olduğu kadar Türkiye'de de salıncağı ile ünlü köylerimiz var. Bunlardan biri de Rize'de bulunan Ayder Yaylası'dır. İnternetten arattığınız ünlü salıncaklara göz atın ve size en yakın neresiyse oraya gitmeden önce planınızı yapın. Gerekirse farklı kıyafetler de yanınıza alın, bir çok konseptle farklı kıyafetlerini deneyebilirsin. Hatta bunu bir gelir kapısı olarak da kullanabilirsiniz. Manzarasına güvendiğiniz bir yere sağlam halatlardan bir salıncak yapın, karşısına da bir market açın. O salıncakta verdiğiniz pozlar viralleştikçe o market iş yapacak, siz köşeyi döneceksiniz.

 5. 5 Daha fazlası için bizi instagram'dan takip edin!Like it? Share with your friends!

İçerik Tipini Seç
Kişilik Testi
Bir dizi soru sorarak, cevaplayan ziyaretçinin kişiliği hakkında tahminde bulunur
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Bir konu hakkında anket oluşturursunuz
Hikaye
Görseller ve metin şeklinde bir uzun yazı hazırlayabilirsiniz
Liste
Standart numaralandırılmış liste şeklinde ieçrikler oluşturabilirsiniz
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Puanlı Liste
En çok puanı alan seçeneğin en üstte bulunduğu listeler hazırlayabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo videoları embedleyebilirsiniz