Tesettürlü Yazlık Elbiseler

Aylar önce belirlemek aklınızda iken, elbise seçimini son dakikaya bırakanlardan mısın sen de? Merak etme biz senin için tesettürlü yazlık bir şeyler ayarladık.


Tesettürlü bir elbise giyecekler, elbiseyi sadece görünüşü ile değerlendirmiyorlar. Tören boyunca üzerinde taşıyacağı elbisenin kendisini sıkmaması ve rahat hissettirmesini de ön planda tutuyor. Kumaş kalitesi bu kısımda devreye giriyor. Kumaş konusunda cimrilik yaparsanız, düğün gibi kalabalık ortamlarda havanın da sıcak olduğunu varsayarsak hiç olmadık aksiliklerle karşılaşmanız mümkün. O yüzden seçim yaparken bir çok kriteri aklınızdan geçirin.

 1. 1 Kuplu Tesettürlü Yazlık Elbisesi


  Tesettürlü Kuplu Elbise

  Turuncu Kulplu Elbise

  Genç kızların, genellikle düğünlerde yada nişanlarda tercih ettiği kuplu tesettürlü elbise. Hakim yaka oluşu da üzerinizda farklı bir zariflik katacaktır. Düz takma kol ile de sadeliği ve göz tırmalanmasını önlenmiştir.. 

 2. 2 Kloş Etekli Tesettürlü Yazlık Elbise


  Kloşlu Etek

  Tesettürlü Kloş EtekEtek tam daire kloş ve tam boydur Uzun boylu kızların muhakkak tercih etmesini tavsiye ederiz.. Kloşlu oluşu boyunuzu daha uzun gösterecektir. İç kısmında astarı da vardır.. Arka tarafın orta kısmında da 60 cm uzunluğunda yukarıdan aşağıya fermuarlıdır..

 3. 3 Tesettürlü Baskılı Şifon Elbise


  Tesettülü Baskılı Elbise Tesettürlü Şifon ElbiseElbisenin boyu 146 cm'dir. Dilerseniz boyunuza göre de ayarlayabilirsiniz. Üst bedende penslerin de bulunduğu, vücut ölçülerinize göre penslerin atıldığı model. Kolların manşeti sonradan takma ve farklı formdadır. Ön orta kısımda görünmeyen düğmeler vardır. Etek tamamen düz kesim ve  belden lastikle büzgü verilmiştir. Yan kısımlarında da cepleri bulunuyor. Elbise tam boy olarak astarlıdır.

 4. 4 Sade ve Renkli Yazlık Tesettürlü Elbise


  Mavi Yazlık Tesettürlü Elbise

  Siyah Yazlık Tesettürlü Elbise

  Kırmızı Yazlık Tesettürlü ElbiseYaka kısmı gördüğünüz gibi hakim yakadır. Kolları yarasa kol modeli olarak tasarlanmış. Elbisenin üst kısmı tamamen astarsızdır. Bel bölgesi çok daha iyi oturması için lastikli yapılmış. Etekte de tam boy astar vardır. Arka kısmında da tam 20 cm fermuar mevcuttur.

 5. 5 Tesettürlü Kanaviçe Elbise


  Tesettürlü Desenli Kanaviçe Elbise

  Deniz Mavisi Kanaviçe ElbiseÜst bedende bedene daha iyi oturması için pensler kullanılmış. Her zaman olduğu gibi elbise hakim yakalıdır. Pot olmaması için dikkat edilen kollar takmadır. Etek düz kesim olarak belden lastikle büzgü verilerek süzülmesi sağlanmıştır. Etek kısmında astar vardır. Üst arka kısmından 60 cm fermuarlıdır.

 6. 6 Motifli Yazlık Tesettürlü Elbise


  Yazlık Sarı Tesettürlü Elbise 

  Motifli Tesettürlü Yazlık ElbiseGörmüş olduğunuz bu ürünün boyu tam 1.46 cm'dir. Zayıflığınızı ortaya çıkarmak için boy kısmında patlar kullanıldı. Her iki kısmında da yan cepleri vardır. Etek tam daire kloş olarak tasarlanmıştır. Arka orta bedende 60 cm farmuara sahip.

 7. 7 Çiçek Figürlü Yazlık Tesettürlü Elbise


  Turuncu Tesettürlü Elbise Yaz aylarının başlamasıyla ortaya çıkan düğünler, elbiselere doğal olarak yoğunlaşan genç kızların ortaya çıkmasıyla belli oluyor. O yaz elbiselerinden biri olan bu çiçekli tesettürlü elbiseler, dilerseniz bir kır düğününde bile giyebilirsiniz. Elbiseler için şıklıktan ödün vermemiş diyebiliriz. 

 8. 8 Tesettürlü Puantiyeli Yazlık Elbise


  Beyaz Üzerine Siyah Puantiye

  Siyah Üzerine Beyaz PuantiyePuantiyeli elbiseler bir çok düğün davetlilerin vazgeçilmez elbiseleri halinde şuan. Üzerine dijital baskı ile puantiyeler yapılmış gayet şık şifon bir elbise. Kruvaze yaka detayı ve kemeri ile sadelik ve şıklık aynı anda bir üründe buluşmuş diyebiliriz. 44 cm'lik etek ucunda fırfır kullanıldığını da belirtelim.

 9. 9 Bizi İnstagram'dan Takip Etmeyi Unutma!Like it? Share with your friends!

İçerik Tipini Seç
Kişilik Testi
Bir dizi soru sorarak, cevaplayan ziyaretçinin kişiliği hakkında tahminde bulunur
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Bir konu hakkında anket oluşturursunuz
Hikaye
Görseller ve metin şeklinde bir uzun yazı hazırlayabilirsiniz
Liste
Standart numaralandırılmış liste şeklinde ieçrikler oluşturabilirsiniz
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Puanlı Liste
En çok puanı alan seçeneğin en üstte bulunduğu listeler hazırlayabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo videoları embedleyebilirsiniz