Törenin En Önemli Bölümü Düğün Yemeği Masası

Törenlerde, eğlencenin durakladığı anlarda insanlar enerjilerini yemek yiyerek bulmaları gerekiyor. O yüzden törenin en önemli kısmı da düğün yemeği masaları.


Düğün Yemeklerinde Rezervasyonun Önemi

Düğün törenlerinde, misafirlerin yemek yiyeceği masalar gün geçtikçe farklılaşmaya ve gelişmeye devam ediyor. Düğün masalarını daha misafir dostu hale getirmek ve tören planlamanızı daha da kolaylaştırmak için işlevsellik açısında çok önem arz ediyor. 

Törenlerde bir karışıklık olmaması adına muhakkak rezervasyon ile iş yapın. Misafir masası için gelmesi kesin olan kişilerin kayıt olmasını ve törende hangi masaya sahip olduğunu belirten yazılar koymanız gerekir. Gelen davetli tören esnasında sorun yaşamaması için bu kurallar olmazsa olmazdır. Ayrıca davetlilere, masalarını veya koltuklarını seçme seçeneği sunabilirsiniz, böylece tam olarak kiminle oturacaklarını seçebilirler. Doğaya uyum sağlama adına düğün yemeğini ahşap masalarda yaparsanız çok daha yakışır olacaktır. 

Doğal Düğün Yemeği Masası

Kırda Düğün Yemek Masası

Unutulmaz bir Düğün Yemeği için Kır Düğünü Yapın  

Aşkınızı kutlamak, dostlarınızla olan bağlarımızı canlandırmak ve tüm sevdiklerimizle ormanda kalıcı anılar yaratmak için kır düğünü ile evlenin ve düğün yemeğini de doğa ile iç içe yapın. Aileniz ve tüm yakın dostlarınız da bu güzel anınızı her yerde dillendirecektir buna emin olun. Sıkıcı düğün salonlarından sıyrılıp bunu yapmak için de çok paraya ihtiyacınız yok. Biraz vizyon, biraz cesaret. Evleneceğiniz kişi ile de hemfikirseniz kır doğa ile iç içe bir yemek yemekten başka daha ne güzel olabilir ki..

Ahşap Düğün Yemek Masası

Ormanda Düğün Yemeği

Yazın Yapacağınız Düğün İçin Yemek Masasını Uzun Tercih Edin

Düğünlerde tercih edeceğiniz uzun sofralar sadece yemek yeme keyfinizi değil, düğüne olan bağlılığınızı ve enerjinizi de arttırıyor. Uzun düğün yemeği masaları, son zamanların en popülaritesi yüksek konsept haline geldi. Düğüne davet ettiğiniz konukları önemsiyorsanız, sizler de düğün yemeklerini çok daha samimi hale getirin. Yapmamanız için hiçbir sebep yok.  


Like it? Share with your friends!

İçerik Tipini Seç
Kişilik Testi
Bir dizi soru sorarak, cevaplayan ziyaretçinin kişiliği hakkında tahminde bulunur
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Bir konu hakkında anket oluşturursunuz
Hikaye
Görseller ve metin şeklinde bir uzun yazı hazırlayabilirsiniz
Liste
Standart numaralandırılmış liste şeklinde ieçrikler oluşturabilirsiniz
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Puanlı Liste
En çok puanı alan seçeneğin en üstte bulunduğu listeler hazırlayabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo videoları embedleyebilirsiniz