Yatak Odanızın Bir Köşesine Asma Elbise Askılığı Yapın

Sadece ihtiyaçtan değil, görüntü açısında da asma askılık odanıza büyük farklılık katacaktır. Tavana asılı oluşu ile farklı ve stil sahibi oluşunuzun imzası olacak.


Asma Elbise Askılığı

Bütçene Uygun Bir Elbise Askılığı Yapabilirsin

Bu 9 bütçe dostu askılık, ev dekorasyonunuza farklı bir hava katması ve satın alacağınız askılıklara kıyasla daha ucuz olması sebebiyle yapılabilir kılıyor. En azından denemeye değer deyip başlamanızda fayda var. Satın almaya kalkarsanız askılık modelleri sizler için pahalı olabilir. Ama bunu kendiniz yaparak ne kadar tasarruf edebileceğinizi tahmin edebiliyor musun? Sizlerle paylaşacağımız 9 asma askılık modellerinden ilham alabilirsiniz. 

Hepimizin kendine özgü tarzları var ve bu ister yaz, ister sonbahar ister de kış mevsimi olsun farklılık gösterebilir. Fakat bazı zevkler vardır o zevkler direkt yatak odana muhakkak yansır ve değişmez. Zevkli birisi iseniz odanızdaki bazı dokunuşları hazır olarak değil, bizzat kendinizin yapması en doğru olandır. Tavana asılı asklılık ile de yatak odana imzanı atabilirsin. Günümüzde bazı basit şeyler dahi ateş pahası olduğu için de bu tür dokunuşları yapmak kaçınılmaz oluyor. 

Bazen nadiren kullandığınız giyim eşyalarını ve aksesuarları saklamanız gerekebiliyor. Bu durum da sadece alanınızı karmaşık hale getirir. Bu yapmak yerine, sizi ve kişiliğinizi tanımlayan eşyalara yatırım yapın. Basit bir düzenek ile tavana asacağın bir dal parçası ile neden askılık yapmayasın? Hem kendi yaptığın için daha bir özenle yaklaşırsın, hem de tuzlu askılıklara gerek duymayacaksın.  


Like it? Share with your friends!

İçerik Tipini Seç
Kişilik Testi
Bir dizi soru sorarak, cevaplayan ziyaretçinin kişiliği hakkında tahminde bulunur
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Bir konu hakkında anket oluşturursunuz
Hikaye
Görseller ve metin şeklinde bir uzun yazı hazırlayabilirsiniz
Liste
Standart numaralandırılmış liste şeklinde ieçrikler oluşturabilirsiniz
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Puanlı Liste
En çok puanı alan seçeneğin en üstte bulunduğu listeler hazırlayabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo videoları embedleyebilirsiniz