Zevkine Düşkünler İçin 9 Taşlı Gelin Ayakkabısı

Modasının hiçbir zaman geçmeyeceğini garanti ettiğimiz taşlı gelin ayakkabıları derledik. Gelinlik kadar ayakkabılara önem verenler muhakkak göz atmalı.


Modası Geçmeyen Düğün Ayakkabıları Tercih Edin

Ortalama olan bir gelin adayı, doğru olanı bulmadan önce düzinelerce elbise dener. Fakat bu, o büyük günden önce giyip çıkardığı ayakkabı sayısıyla karşılaştırıldığında hiçbir şey diyebiliriz.. Doğru gelin ayakkabısını bulmak neden bu kadar zor hiç düşündünüz mü? Birincisi, ayakkabılar elbiseyle, mekânla, mevsime uygun olmalı, asla modası geçmeyen zamansız renkle ve ayakkabı dokusu seçmeli. Hala arayış içindeyseniz ve hala hangi ayakkabılara sahip olman gerektiğine dair bir fikrin yoksa, asla ama asla modası geçmeyecek bu 9 taşlı düğün ayakkabılarına bir göz atın deriz.

Gelin Ayakkabısı Seçerken Rahatlığına da Dikkat Edin

Ayakkabı alırken modadan daha fazlasına sahip olmak istersiniz. Ayağınızı sıkan ayakkabılar kan dolaşım bozukluklarına, tırnak batmasına veya parmakların bükülmesine neden olabilir. Genellikle ise sadece görünüşüne göre ayakkabı satın alınır. Ayakkabıların ne kadar çekici ve şık göründüğü satın alanlar için önemli. Bununla birlikte, sağlığımız hangi ayakkabıyı giydiğimize bağlı olduğu için ayakkabılarımızı dikkatli seçmeliyiz. Gelinlik ayakkabısı, sadece bir gece giyeceğim diye düşünmemek gerekir. O önemli gece bu yüzden kabusa da dönebilir. Ayağınızı sıkmayan bir ayakkabı aynı zamanda içinize de siniyorsa o ayakkabıyı kaçırmayın. Bizler de sizler için gelin ayakkabılar için bazı fikirler vermeye çalıştık. Umarız o gecede istediğin ayakkabıya sahip olur, geceyi eklem ağrısı yaşamadan geçirirsin. 


Like it? Share with your friends!

İçerik Tipini Seç
Kişilik Testi
Bir dizi soru sorarak, cevaplayan ziyaretçinin kişiliği hakkında tahminde bulunur
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Bir konu hakkında anket oluşturursunuz
Hikaye
Görseller ve metin şeklinde bir uzun yazı hazırlayabilirsiniz
Liste
Standart numaralandırılmış liste şeklinde ieçrikler oluşturabilirsiniz
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Puanlı Liste
En çok puanı alan seçeneğin en üstte bulunduğu listeler hazırlayabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo videoları embedleyebilirsiniz